חשוב לשומרי מסורת

בשנים האחרונות החלו צעירים וגם מבוגרים דתיים וחרדים לטייל ברחבי העולם. לציבור זה קושי מסויים בשמירה על אורח חיים דתי ובמיוחד כל מה, שקשור לאוכל. לכן, מרבים המטיילים הדתיים לשהות בקירבת הערים, בהם ישנם שירותי דת ומרכזים של חב"ד.
כאן, נכנס מוטי חן לתמונה ומציע לכם הדיתיים והחרדים להתאכסן בהוסטל שלו, הנקרא: הקיבוץ של ריטה ולהנות מטיולים בחיק הטבע.
 כשאתם נמצאים רחוק מהבית, תוכלו ליהנות מאוכל כשר ואיכותי, מטיולי שבת רגליים, מביקור במרכזי יהדות וממגוון אפשרויות מותאמות. הטיולים של מוטי תוכננו בקפידה כדי שתוכלו לשמור שבת כהלכתה, ליהנות מארוחות כשרות למהדרין ולקיים את המצוות החשובות לכם, בלי לוותר על טיולים בטבע, הכרת האינדיאנים המקומיים, טיולי בג'יפים או ברכיבה על סוסים ועוד..

 
 
נתחיל בכך: מוטי שומר מסורת, מניח תפילין כל בוקר ושומר בהקפדה על השבת וחגי ישראל. בחגים ובמועדי ישראל הוא נוהג להרחיק עד לבירה - פנמה סיטי, כדי להיות במחיצתם של יהודים שומרי מסורת ולחגוג עימם את החגים.

לכן, מוטי שמח מאד לארח יהודים מסורתיים, דתיים וגם חרדים מישראל ומהתפוצות ולתת להם את אותם תנאים הם מחפשים ולא ימצאו במקומות אחרים. כל זאת עם טיולים ניפלאים.
מוטי יורד לפרטים: הוא דואג לתפילה בבית הכנסת ולמניין, לקידוש ולחלות לשבת, מסמן את תחום השבת, דואג לאוכל כשר ולכלי בשר וחלב, גם אם הדבר כרוך ברכישת כלים חדשים ובהטבלתם בנהר.

 
כיצד אתם אוהבים לטייל ומה אתם רוצים לראות?
  •  טיולי טבע  -  בפנמה מעל 900 סוגי ציפורים וכ 10,000 צמחים, מתוכם כ 1000 סחלבים שונים. כמחצית משטחה של המדינה מכוסה ביערות גשם. חלקם הוכרזו כשמורות טבע.  
  •  רכיבה על סוסים  -  הדרך הפופולארית ביותר לטיולים בסביבה, הוא ברכיבה על סוסים. תוכלו להגיע לנקודות תצפית מרהיבות, לרכב לאורך הנהר ולטבול במעיינות באזור. אינך צריך להיות רוכב מיומן...  
  •  שיט בנהרות ובים  -  אפשר לשחות בצד הלוויתנים, לשנרקל, לצלול ולדוג וגם לעשות רפטינג. ליוויתנים בפנמה בחודשים יולי עד אוקטובר! בוא לשייט בגולפו דה ציריקי .  
  •  אינדיאנים  -  קבוצה האתנית הדומיננטית היא של בני תערובת של אירופים ואמריקנים ילידים (אינדיאנים), חלקם מהאיים הקאריביים, הם בני תערובת של צאצאי אפריקנים ואמריקנים ילידים.  
  •  טיולים- ג'יפים  -  בג'יפים לוקח אותנו מוטי חן למקומות בהם קשה לנו להגיע בדרכים אחרות. המסלולים מתאימים למבוגרים, משפחות, ילדים ובעלי צרכים מיוחדים.  
  •  טיולים - בעקבות קולומבוס  -  האם קולומבוס היה הראשון שגילה את אמריקה? מתברר שלא. הקדימו אותו האיסלנדי איריקסון והראשון שהבין שהוא דורך על יבשת חדשה: אמריגו ווספוצ'י, שעל שמו נקראת היבשת.  
  •  תעלת פנמה  -  התעלה הוקמה בתחילת המאה ה 20 היא פלא הנדסי, אחד משמונת פלאי העולם המודרני, מקצרת את הדרך מסביב לאמריקה. מעניין לראות כיצד חוצות האוניות ומתגברות על הפרשי הגובה.  
 
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home11, home, house, building
podcast3, podcast, broadcast, live, wave, radio, feed
phone, phone, contact, telephone, support, call
מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן
           הזמן עכשו