אצל מוטי וריטה

מה שמספרות שתי נשים שטיילו לבד
נסענו שתי גיסות לפנמה, ולאחר המלצות רבות באתר החלטנו להתארח אצל מוטי למשך שישה לילות, ולצאת לטיולים דרכו. הגענו לדוד ומהטרמינל לקחנו מונית שעלתה 2 דולר והגענו היישר לפתח הגינה. ריטה פתחה את הדלת וקיבלה אותנו בכזו חמימות, מיד נוצר בינינו קליק ופשוט התאהבנו בה. היא קיבלה אותנו על כוס קפה, הראתה לנו את הבית עם מגוון החיות בגינה ואת החדר עצמו. מרגע זה הרגשנו שאנחנו בבית. היה ממש כיף, ישבנו ביחד עם כולם על כוס קפה שהוא טעים במיוחד, הבאנו איתנו פיצוחים ובכיף ישבנו ודיברנו על הכל.

בערב הגיע מוטי וקיבל את פנינו, הוא כבר קיבל הקדמה מריטה עלינו ואיך שהוא נכנס התיישבנו ביחד על פיצוחים וממתקים מהארץ ומכאן הכל זרם. למחרת בבוקר יצאנו עצמאית בהמלצה של מוטי (מכיוון שהוא היה תפוס) והסתדרנו יפה מאוד. בערב הצטרפנו לריטה לקניות ומצאנו בכיף את עצמינו עוזרות לה.

החדרים והבית מאוד נקיים. השתמשנו בשירותי הכביסה של ריטה וכל מה שביקשנו - נענינו בחיוב ובחיוך עם לב רחב. האוכל טעים מאוד ובשפע, ארוחת הבוקר מכל טוב, שלא נדבר על השקשוקה הטעימה מאוד. מרוב שהיה לנו כל כך טעים, ביקשנו שיכינו לנו כל יום גם ארוחת ערב. היינו חוזרים מהטיול והאוכל מוכן והשולחן ערוך. יצא לנו לעשות איתם גם ערב שישי, יש לציין שמוטי שומר על כשרות ואיש מאמין שמתפלל כל בוקר. היה מאוד מרגש להיות בשולחן ערב שישי ביחד עם אנשים זרים, רחוק מהבית ועם הרגשה של בית, מאוד מרגש.

יש לציין שמאוד נהנינו בשהייה בבית – האירוח, הטיולים שחובה לקחת אותם דרך מוטי בעל הידע הרחב וריטה המקסימה שעוזרת בכל. אנחנו בקשר איתם עד היום ומקווים לארח אותם בביתנו בישראל בחום ובאהבה כמו שהם העניקו לנו.

לדעתי המקום מומלץ ל:משפחות עם ילדים, צעירים, מבוגרים, גאים/גאות, זוגות

 

 

 
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home11, home, house, building
podcast3, podcast, broadcast, live, wave, radio, feed
phone, phone, contact, telephone, support, call
מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן
           הזמן עכשו