מסלולי טיולים

לפניכם מבחר מסלולי טיולים בפנמה (לא כל האפשרויות!!), עיינו בהם והתקשרו לדבר עם מוטי, כי זו תהיה הדרך הטובה ביותר לארגון הטיול שלכם.
מוטי יודע מתי ובאיזו עונה כדאי לבקר בכל אחד מהאתרים, הוא יוכל להמליץ על שילובים מעניינים ומתאימים ליכולות שלכם ולעונות השנה.

אל תהססו. מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן


 
כיצד אתם אוהבים לטייל ומה אתם רוצים לראות?
  •  טיולי טבע  -  בפנמה מעל 900 סוגי ציפורים וכ 10,000 צמחים, מתוכם כ 1000 סחלבים שונים. כמחצית משטחה של המדינה מכוסה ביערות גשם. חלקם הוכרזו כשמורות טבע.  
  •  רכיבה על סוסים  -  הדרך הפופולארית ביותר לטיולים בסביבה, הוא ברכיבה על סוסים. תוכלו להגיע לנקודות תצפית מרהיבות, לרכב לאורך הנהר ולטבול במעיינות באזור. אינך צריך להיות רוכב מיומן...  
  •  שיט בנהרות ובים  -  אפשר לשחות בצד הלוויתנים, לשנרקל, לצלול ולדוג וגם לעשות רפטינג. ליוויתנים בפנמה בחודשים יולי עד אוקטובר! בוא לשייט בגולפו דה ציריקי .  
  •  אינדיאנים  -  קבוצה האתנית הדומיננטית היא של בני תערובת של אירופים ואמריקנים ילידים (אינדיאנים), חלקם מהאיים הקאריביים, הם בני תערובת של צאצאי אפריקנים ואמריקנים ילידים.  
  •  טיולים- ג'יפים  -  בג'יפים לוקח אותנו מוטי חן למקומות בהם קשה לנו להגיע בדרכים אחרות. המסלולים מתאימים למבוגרים, משפחות, ילדים ובעלי צרכים מיוחדים.  
  •  טיולים - בעקבות קולומבוס  -  האם קולומבוס היה הראשון שגילה את אמריקה? מתברר שלא. הקדימו אותו האיסלנדי איריקסון והראשון שהבין שהוא דורך על יבשת חדשה: אמריגו ווספוצ'י, שעל שמו נקראת היבשת.  
  •  תעלת פנמה  -  התעלה הוקמה בתחילת המאה ה 20 היא פלא הנדסי, אחד משמונת פלאי העולם המודרני, מקצרת את הדרך מסביב לאמריקה. מעניין לראות כיצד חוצות האוניות ומתגברות על הפרשי הגובה.  
קוף מונו פליז פנמה
מונו פליז, הים בשפל
מונו פליז, אחד המקומות היפים והשקטים, חצי אי על שפת האוקינוס השקט, יער מטופח, בעלי חיים בטבע, ים עם גאות ושפל, טרקינג ביער, בשפל אפשר להגיע לאי השכן, גלישת גלים, רחצה בים ובבריכה עם הקופים ועוד ועוד.

בעל המקום ומטפחו: חואנצ'ו האירלנדי (דובר ספרדית, אנגלית וצרפתית) מציע לכם אפשרויות לינה בחוף או בבתי עץ הבנויים על כלונסאות. מהם רואים את הכוכבים בלילה ואת הזריחה מעל הים בבוקר. 
ממונו פליז אפשר לטייל לאיסלה בוריקה בזמן השפל, לדוג, לצפות בציפורים ובבעלי חיים וגם לגלוש בים.
ואפילו לקבל עיסויים.


זה המקום הנפלא, הנקרא מונו פליז,
בפנמה, קרוב לגבול עם קוסטה ריקה.

מקום מפלט לאוהבי השקט, בעלי החיים והים.

למי שמטייל ומעוניין להגיע, נוסעים לאורך הגבול עם קוסטה ריקה וגם זו חוויה, מדינת העולם השלישי (קוסטה ריקה) בצד אחד של הכביש ומדינה מודרנית (פנמה) בצד השני, בהמשך, הדרך קשה ורק עם 
Moty Hen. תגיעו בבטחה.

אל תשכחו, אוכל וציוד שינה ובננות לקופים.
מים, שירותים וגם אוכל תוכלו להשיג בשמורה.

 

מונו פליז - שמורה אקולוגית בפונטה בוריקה

מונו פליז, שמורת טבע אקולוגית
 
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home11, home, house, building
podcast3, podcast, broadcast, live, wave, radio, feed
phone, phone, contact, telephone, support, call
מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן
           הזמן עכשו