כיצד אתם אוהבים לטייל ומה אתם רוצים לראות?
  •  טיולי טבע  -  בפנמה מעל 900 סוגי ציפורים וכ 10,000 צמחים, מתוכם כ 1000 סחלבים שונים. כמחצית משטחה של המדינה מכוסה ביערות גשם. חלקם הוכרזו כשמורות טבע.  
  •  רכיבה על סוסים  -  הדרך הפופולארית ביותר לטיולים בסביבה, הוא ברכיבה על סוסים. תוכלו להגיע לנקודות תצפית מרהיבות, לרכב לאורך הנהר ולטבול במעיינות באזור. אינך צריך להיות רוכב מיומן...  
  •  שיט בנהרות ובים  -  אפשר לשחות בצד הלוויתנים, לשנרקל, לצלול ולדוג וגם לעשות רפטינג. ליוויתנים בפנמה בחודשים יולי עד אוקטובר! בוא לשייט בגולפו דה ציריקי .  
  •  אינדיאנים  -  קבוצה האתנית הדומיננטית היא של בני תערובת של אירופים ואמריקנים ילידים (אינדיאנים), חלקם מהאיים הקאריביים, הם בני תערובת של צאצאי אפריקנים ואמריקנים ילידים.  
  •  טיולים- ג'יפים  -  בג'יפים לוקח אותנו מוטי חן למקומות בהם קשה לנו להגיע בדרכים אחרות. המסלולים מתאימים למבוגרים, משפחות, ילדים ובעלי צרכים מיוחדים.  
  •  טיולים - בעקבות קולומבוס  -  האם קולומבוס היה הראשון שגילה את אמריקה? מתברר שלא. הקדימו אותו האיסלנדי איריקסון והראשון שהבין שהוא דורך על יבשת חדשה: אמריגו ווספוצ'י, שעל שמו נקראת היבשת.  
  •  תעלת פנמה  -  התעלה הוקמה בתחילת המאה ה 20 היא פלא הנדסי, אחד משמונת פלאי העולם המודרני, מקצרת את הדרך מסביב לאמריקה. מעניין לראות כיצד חוצות האוניות ומתגברות על הפרשי הגובה.  
טיולי משפחות
טיולי משפחות בחו"ל הם חוויה מהנה גם למבוגרים וגם לילדים, ולכן יותר משפחות משתדלות  לבלות את החופשות בטיולים משותפים.

תכנון הטיול
תכנון הטיול חשוב במיוחד למשפחות עם ילדים, כשלכל אחד ולכל גיל יש את הרצונות שלו. מוטי יתכנן לכם טיולים מעניינים ומגוונים, המתאימים לכל גיל. תוכלו לצאת לטיול ברכב, על גבי סוסים או ברגל. לצפות בבעלי חיים, לטייל בג'ונגל או לבקר את הילידים – האינדיאנים בבתיהם ובמקומות עבודתם. מוטי מדבר ספרדית, יש לו קשר חם עם המקומיים ובקלות יוצר קשר עם כל ילד ומבוגר.

העובדה, שאתם יכולים לשלב את מקום הלינה ואת הטיולים והאטרקציות בקרבת מקום עשויה להקל מאד על המשפחה.

לצאת לטיול עם המשפחה זו חוויה מיוחדת !
הצטרפו גם אתם לכל אותן המשפחות, שיצאו לטיולים בפנמה עם מוטי חן, וחזרו מלאות בידע,  ובחוויות המגבשים את המשפחה כולה.

לכן, התקשר כבר היום למוטי ותכננו את הטיול המשפחתי שלכם


מוטי חן
הקיבוץ של ריטה
טלפון 00-50766776622
moty.hen@gmail.com
Skype  -  מוטי חן
 
 
לחצו על התמונות להגדלה
 
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home11, home, house, building
podcast3, podcast, broadcast, live, wave, radio, feed
phone, phone, contact, telephone, support, call
מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן
           הזמן עכשו