מוטי חן מזמין אתכם לאזור מפרץ צ'יריקי
מעבר לעיר, האפשרויות לטיול הן עצומות. כך למשל הארכיפלג של הפנינים (archipelago de Las Conchas).
גולפו דה צ'יריקי הוא מפרץ הסוגר על איים יפהפיים ומוקף בחופי רחצה, מעיינות חמים ועמקים פוריים. רוב האזור הוכרז כשמורת טבע (Parque Nacional de Golfo de Chiriqui) המציעה אפשרויות רבות לצלילה, שנרקול, גלישה, צפרות ודייג.
תוכלו גם לטייל ברגל, בג'יפים ולרכב על סוסים וגם לנפוש בחופי הים.
 
פנמה מקשרת בין מרכז ודרום אמריקה, והפכה בשנים האחרונות לנקודת חובה עבור מוצ'ילרים. מטיילים רבים מגיעים אליה בשייט מקרטחנה, קולומביה. המחירים עדיין נמוכים והאטרקציות בשפע: תעלת פנמה המפורסמת, חופים יפיפיים, אתרי שנירקול, טבע פראי ומגוון חיות. 
ישראלים צעירים או מוצ'ילרים בשפת המקום מטיילים ברחבי העולם ולאחרונה אף גילו את פנמה.
מדוע רק עכשיו? כנראה משום שהצעירים מחפשים אזורים בלתי מתויירים ולא פחות יפים ואולי יותר מאזורים וארצות אחרות באמריקה המרכזית והדרומית. תוכלו גם לבלות אצל מוטי בין שאר הפעילויות והטיולים שבחרתם לעשות באמריקה, תמצאו כאן אטרקציות רבות וסגנון טיול שונה: לא מאורגן ולא פרטי, אלא משהו מאד אישי ייחודי.
אם גם אתם צעירים או צעירים ברוחכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוטי חן ולבוא הוסטל: הקיבוץ של ריטה. שם תמצאו את מה שאתם מחפשים עם הרבה מאד ידע ואהבה. (כמו גל ובן, שכתבו את חוויותיהם, כאן)

 
שיטפון בנהר
 
כיצד אתם אוהבים לטייל ומה אתם רוצים לראות?
  •  טיולי טבע  -  בפנמה מעל 900 סוגי ציפורים וכ 10,000 צמחים, מתוכם כ 1000 סחלבים שונים. כמחצית משטחה של המדינה מכוסה ביערות גשם. חלקם הוכרזו כשמורות טבע.  
  •  רכיבה על סוסים  -  הדרך הפופולארית ביותר לטיולים בסביבה, הוא ברכיבה על סוסים. תוכלו להגיע לנקודות תצפית מרהיבות, לרכב לאורך הנהר ולטבול במעיינות באזור. אינך צריך להיות רוכב מיומן...  
  •  שיט בנהרות ובים  -  אפשר לשחות בצד הלוויתנים, לשנרקל, לצלול ולדוג וגם לעשות רפטינג. ליוויתנים בפנמה בחודשים יולי עד אוקטובר! בוא לשייט בגולפו דה ציריקי .  
  •  אינדיאנים  -  קבוצה האתנית הדומיננטית היא של בני תערובת של אירופים ואמריקנים ילידים (אינדיאנים), חלקם מהאיים הקאריביים, הם בני תערובת של צאצאי אפריקנים ואמריקנים ילידים.  
  •  טיולים- ג'יפים  -  בג'יפים לוקח אותנו מוטי חן למקומות בהם קשה לנו להגיע בדרכים אחרות. המסלולים מתאימים למבוגרים, משפחות, ילדים ובעלי צרכים מיוחדים.  
  •  טיולים - בעקבות קולומבוס  -  האם קולומבוס היה הראשון שגילה את אמריקה? מתברר שלא. הקדימו אותו האיסלנדי איריקסון והראשון שהבין שהוא דורך על יבשת חדשה: אמריגו ווספוצ'י, שעל שמו נקראת היבשת.  
  •  תעלת פנמה  -  התעלה הוקמה בתחילת המאה ה 20 היא פלא הנדסי, אחד משמונת פלאי העולם המודרני, מקצרת את הדרך מסביב לאמריקה. מעניין לראות כיצד חוצות האוניות ומתגברות על הפרשי הגובה.  
 
Facebook
Google+
Twitter
Youtube
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home11, home, house, building
podcast3, podcast, broadcast, live, wave, radio, feed
phone, phone, contact, telephone, support, call
מוטי - 00-50766776622
 
 
 Kibbutz de Rita, Santa
Lucia, Via Principal Primera
 
Skype  -  מוטי חן
           הזמן עכשו